eMper TeaM
سلام و درود.
به انجمن امپراطور
خوش آمدید.
برای استفاده از امکانات و پست دادن در انجمن لطفا با کلیک کردن بر روی گزینه ی REGISTER طی چند ثانیه ثبت نام کنید و از امکانات لذت ببرید.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hi dear guests.
Wellcome to emper team.
To use the forum to post our member,please REGISTER within a minute.

lvlr.paydar@nimbuzz.com
eMper TeaM
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
eMper TeaM
سلام و درود.
به انجمن امپراطور
خوش آمدید.
برای استفاده از امکانات و پست دادن در انجمن لطفا با کلیک کردن بر روی گزینه ی REGISTER طی چند ثانیه ثبت نام کنید و از امکانات لذت ببرید.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hi dear guests.
Wellcome to emper team.
To use the forum to post our member,please REGISTER within a minute.

lvlr.paydar@nimbuzz.com
eMper TeaM
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
eMper TeaM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

emper|امپر|nimbuzz|flooder|cracker|tip & trick|bot|mobile|pc|dc|avatar|s2a|bombus|nick|soft|vb6|c#|vps|...

HomeSearchLatest imagesRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Top posters
,p
آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن I_vote_lcapآهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن I_voting_barآهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن I_vote_rcap 
asaloo
آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن I_vote_lcapآهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن I_voting_barآهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن I_vote_rcap 
mili
Baxun
4MIRKING
Ma3oud
ers4n
REZA-DRACULA
)v(icheal
Administrator
Latest topics
» bombus anti kick
آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن Icon_minitimeby lamu3rt3 Sun Feb 16, 2014 6:57 pm

» Best of the Best Nimbuzz S2all Sender by peyman69.tricks
آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن Icon_minitimeby Administrator Sun Dec 29, 2013 12:51 am

» cod xml by asaloo
آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن Icon_minitimeby Administrator Sun Dec 29, 2013 12:47 am

» pishnehad be emper TM
آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن Icon_minitimeby Administrator Sun Dec 29, 2013 12:44 am

» BadBuzz Room Fuller By 8d@nim
آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن Icon_minitimeby Administrator Sun Dec 29, 2013 12:41 am

» WeChat F.ł.ț.è.r shod!
آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن Icon_minitimeby Administrator Sat Dec 28, 2013 10:55 pm

» WeChat v5.1 For android [an.ti f'il'te'r]
آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن Icon_minitimeby Administrator Sat Dec 28, 2013 10:49 pm

» Codhaye Makhfi Dar Wechat
آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن Icon_minitimeby Administrator Sat Dec 28, 2013 10:42 pm

» WeChat For All Platform
آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن Icon_minitimeby Administrator Sat Dec 28, 2013 10:29 pm

» damane jadid emper Team: WWW.EMPER.TK
آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن Icon_minitimeby Administrator Sat Dec 28, 2013 10:14 pm

» Jordan Add Flood.jar bY: lvlr.paydar
آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن Icon_minitimeby Administrator Fri Nov 22, 2013 9:21 am

» eMper Astrology.jar bY: lvlr.paydar
آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن Icon_minitimeby Administrator Fri Nov 22, 2013 9:16 am

» eMper TeaM Psw Changer bY: lvlr.paydar
آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن Icon_minitimeby Administrator Fri Nov 22, 2013 9:10 am

» ChatBuzz S2a Sender Full Speed Anti Block & addlist sender & addlist backup
آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن Icon_minitimeby asaloo Wed Nov 20, 2013 6:11 am

» fяєєβυzz яσσм υsєя ρv fŁσσd ςσdєd βY ers4n@ήC
آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن Icon_minitimeby š∂æÐ Wed Nov 06, 2013 7:43 am

Amar
Keywords

آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن

Go down 
2 posters
AuthorMessage
vahidfm
User
User
vahidfm

آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن Empty
PostSubject: آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن   آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن Icon_minitimeSun Sep 01, 2013 9:50 am

‎آهنگ جدید و فوق العاده زیبای آرمین۲AFM و Melanie به نام دیوونه
)آهنگساز : مسعود جهانی | ضبط در استودیو رضـا شـیری(‏‎آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن 2211

ba keyfiyate mp3 320
آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن J5157__thumb

‏ba keyfiyate mp3 128 
آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن J5157__thumb

‎چقدر استرس داری آروم باش
بیخیال دنیا و قانوناش
یه سری مشکلات هنو بینمون هست
که کنار میام هردومون باش
میدونم داری ازم آتو
ولی من دوست دارم فقط با تو
باشم و این بهم آرامش میده
وقتی شب میزنم قدم با تو
نه نمیزارم ترشه گونت
اما اخلاقای بچه گونت
کنار میام و با تو هستم
به کسی نمیدم من جاتو اصلا
زندگی با تو خوبه زشت نیست
یه دختر شیک با موی مشکی
که مسلما وقتی با منی توهم
بیشتر از همه توی چشمی
دیوونه اگه بری دلخوشی برام نمیمونه
اینو بدون که دوست دارم من دیوونه
هیچ کسی قدرتو مثل من نمیدونه
من دوست دارم حتی غر زدناتو
دروغ گقتن و دور زدنا تو
چپ نگا کردن و زل زدناتو
آخه بیشتر از همه من خوشترم باتو
دوست دارم وقتی بیدار میشم
با یه تلفن بدویی بیای پیشم
وقتی که به تو شک میکنم
تلفن تو میگیرم سی بار بی شک
نمیبینم من روتو اشکالی
تنها تویی که واسم ارزش داری
نمیخوام باشی با من اجباری
پس تو بگو که رو من حس داری
وقتی نیستی نگران میشم
خوشحالم از اینکه تو الان پیشم
هستی و همین برام بسه
بی تو حتی زندگی برام نحصه
من باتو راحتم
عوض نمیشه
باتو حالتم
با تو طاقتم زیاده روت حساسم
با اینکه مثل زیاد هست واسم
ولی من فقط باتو سرگرم میشم
پس هرجا رفتی برگرد پیشم
وقتی که تو کنارم هستی
حتی مشغله فکریام کمتر میشن
فک نکن که ندید بدیدم
ولی من هیچ جایی شبیه ت ندیم
مطمئنا حضور تو برام
میشه یه اتفاق جدید عزیزم
بدون اینو که من تا تهش هستم
چیزی کم نمیزارم واست اصلا
میدونم که توام دوستم داری و
دل نمیکنی خیلی راحت از من
Back to top Go down
Administrator
Mananger
Mananger
Administrator

Job/hobbies : Designer - Cracke Soft Ba Platforme Java - Java Coder

آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن Empty
PostSubject: Re: آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن   آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن Icon_minitimeMon Sep 02, 2013 5:53 am

Ba In K Music Mamnue Vali Khob Chon Amir paydar Bache Golie :-D
Toam Kheyli Vasae In Post Zahmat Keshidi Pas Bayad + Dad!

Thank yoU
Back to top Go down
http://AMIRO3EIN.blogfa.com

آهنگ جدید و بسیار زیبا آرمین 2afm‏ به نام دیوونه همراه متن
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» زیبا سازی آیدی و . . . با حروف سیمبول و . . . بیا تو از دست نده
» جملات کوتاه و زیبا در مورد دوست
» روبات تبلیغ جدید
» نسخه ی جدید "تام سخنگو" برای اندروید